مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا می تواند از طریق اخذ ویزای تحصیلی، شغلی، به واسطه ازدواج، سرمایه گذاری و … انجام شود. مدارک تحصیلی ترجمه شده، تسلط به زبان، داشتن سابقه کار، ارائه مدارک ازدواج، اخذ پذیرش یکی از دانشگاه های استرالیا، داشتن شرایط سنی مهاجرت، سرمایه گذاری به میزان لازم و … از جمله شرایطی هستند که بایستی در هریک از این موارد، مورد توجه قرار گیرند. در این متن با ما همراه باشید تا در مورد مهاجرت به استرالیا و روش های مختلف آن، دریافت شهروندی استرالیا و … اطلاعات سودمندی بدست آورید.

روشهای مهاجرت به استرالیا

مهاجرت شغلی

یکی از مهم ترین عواملی که افراد را ترغیب به مهاجرت به استرالیا می کند، دستیابی به شغل و درآمد مطلوب است. اداره مهاجرت استرالیا سالانه لیستی را در سایت خود منتشر می کند که در آن مشاغل مورد نیاز این کشور درج می شوند. در حالت کلی به سبب کمبود نیروی کار در کشور استرالیا در اغلب مشاغل این کشور نیاز به نیروی کار متخصص و کارشناس وجود دارد.

در این کشور صاحبان کار، فارغ از هر گونه تبعیض نژادی نیروی کار موردنیاز خود را استخدام می کنند و از این رو افراد مهاجر از ملل مختلف و ساکنین خود کشور استرالیا شانس یکسانی برای یافتن شغل متناسب با تخصص خود دارند.

مهاجرت شغلی به استرالیا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری یکی از سریع ترین روشهای مهاجرت به این کشور است. استرالیا در سه دهه اخیر رشد اقتصادی فوق العاده ای داشته و در رتبه بندی اقتصاد برتر در جهان، این کشور رتبه چهاردهم را به خود اختصاص داده است. کشور استرالیا از نظر اقتصادی کشوری منعطف با تغییرات اقتصاد جهانی محسوب می شود و در دهه های اخیر در انواع حوزه ها از جمله انرژی، کشاورزی، فناوری و گردشگری پیشرفت های روز افزونی را نشان داده است؛ از این رو سرمایه گذاری در این کشور می تواند با منافع اقتصادی قابل توجهی همراه باشد. علاوه بر این دریافت ویزای سرمایه گذاری این کشور، دریافت شهروندی برای شخص سرمایه گذار را تسهیل می کند، امکان مهاجرت خانواده شخص سرمایه گذار به استرالیا را به وجود می آورد و بسیاری از مزایای دیگر …

مهاجرت به استرالیا به واسطه ازدواج

هر فردی که همسر یا نامزد قانونی او شهروندی یکی از شهرهای استرالیا را داشته باشد می تواند ویزای ازدواج دریافت کند. این نوع ویزا با اطمینان از واقعی بودن ازدواج، عدم اخذ ویزا صرفا برای مهاجرت و ارائه تمام مدارک مربوط به ازدواج صادر می شود.

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای تحصیلی می تواند در تمام مقاطع انجام شود. برای این منظور بایستی تمام مدارک تحصیلی به طور کامل و واضح به دانشگاه منتخب ارائه شوند و در صورتی که از طریق این مدارک، داشتن سوابق تحصیلی موفق در مقطع قبلی اثبات نشود دانشجو یا دانش آموز مجبور به طی یک دوره پیش نیاز (به مدت یک یا دو ترم) خواهد بود. داشتن مدرک زبان آیلتس (کسب حداقل نمره 6) جهت دریافت ویزای تحصیلی استرالیا الزامی است. در حالت کلی استرالیا را می توان از جمله کشورهایی محسوب کرد که هزینه تحصیل در آن بالاست.

وکیل مهاجرت

مهاجرت به استرالیا به صورت کاملا قانونی و با اخذ ویزا می تواند با استفاده از خدمات وکیل مهاجرت برای تمام افراد متقاضی تسهیل شود.