کیفیت بالای زندگی، امنیت مطلوب، تنوع فرهنگی، بیمه درمانی، بیمه بیکاری، عدم وجود رکود اقتصادی، امکان تحصیل در مراکز تحصیلی و دانشگاه های معتبر جهانی و حتی سواحل طلایی و آسمان آبی این کشور همگی می توانند دلیل خوبی برای مهاجرت به استرالیا باشند. شرکت مهاجرت به استرالیا Smart Migration به کلیه افراد متقاضی (جز شهروندان استرالیا و نیوزلند) کمک می کند تا به راحتی و با تبعیت از قوانین این کشور بتوانند اقدام به اخذ ویزای استرالیا کنند. ویزای استرالیا در انواع مختلف و با توجه به توانایی ها و هدف فرد متقاضی مهاجرت صادر می شود.

مهاجرت به استرالیا با استفاده از راهنمایی های وکیل مهاجرت

استفاده از خدمات و راهنمایی های وکیل مهاجرت برای مهاجرت به استرالیا الزامی نیست و متقاضی می تواند خود نیز اقدام به انجام امور مهاجرت نماید؛ اما در مواردی که در مسیر مهاجرت مشکلاتی وجود داشته یا فرد دچار سردرگمی شده باشد، استفاده از تخصص و تجربه یک وکیل خبره مهاجرت به استرالیا بهترین راهکار برای هموار ساختن مسیر است.

احسان جهان اندیش، وکیل مهاجرت به استرالیا و مدیر شرکت مهاجرت به استرالیا Smart Migration، به صورت رسمی و با تاییدیه دولت استرالیا در این زمینه فعالیت می کند. او و وکلای گروه Smart Migration تمامی پرونده های مهاجرت را با دقت بالا مورد بررسی قرار می دهند. آنها شرایط متقاضی را به صورت کامل سنجیده و سعی می کنند کامل ترین پرونده را برای او تشکیل دهند.

وکلای شرکت مهاجرت به استرالیا Smart Migration

وکلای شرکت مهاجرت به استرالیا Smart Migration تماما افرادی دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه حقوق بین الملل و با تجربه هستند. آنها بر ضوابط و استانداردهای دولت استرالیا در مورد مهاجرت تسلط دارند و در رفتار حرفه ای خود نیز توجه به این قوانین و ضوابط را مورد توجه قرار می دهند. علاوه بر این وکلای شرکت موظفند در تمام زمان ها دانش و اطلاعات خود در زمینه مهاجرت را کاملا به روز نگه دارند.

اداره ثبت و نظارت بر وکیل های مهاجرت، OMARA، وظیفه ثبت وکلای رسمی مهاجرت و همچنین نظارت بر کار آنها را بر عهده دارد. برای اطمینان از رسمی بودن وکیل مهاجرت خود می توانید نام وکیل را در وب سایت این اداره به آدرس www.mara.gov.au جستجو نمایید.

احسان جهان اندیش

احسان جهان اندیش، بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا، به سبب عملکرد حرفه ای خود، تسلط به چندین زبان زنده دنیا و تسلط کامل به قوانین مهاجرت استرالیا به وکیل مهاجرتی شناخته شده در سطح جهانی تبدیل شده است. تخصص کاری او در زمینه ویزاهای کارآفرینی و بیزینسی، ویزای والدین، ویزاهای مهارت و تخصص و همچنین برنامه مهاجرتی Global Talent می باشد. تجارب گسترده و فوق العاده این وکیل علاوه بر موارد مذکور شامل درخواست تجدیدنظر، موارد شهروندی پیچیده و مشکل دار و لغو ویزا نیز می باشد.

رسیدن به موفقیت در تمام مراحل پروسه مهاجرت و در نهایت مهاجرت و تجربه یک زندگی آرام در استرالیا نیازمند استفاده از تخصص و تجربه شرکت مهاجرت به استرالیا Smart Migration با مدیریت احسان جهان اندیش می باشد. ویزای استرالیا شامل انواع مختلف ویزای تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری، ازدواج و … است که وکلای مجرب مهاجرت این شرکت می توانند در دریافت هر یک از این ویزاها کمک و راهنمایی شایان توجهی ارائه و پروسه اخذ ویزا و مهاجرت شما را تسهیل نمایند.