وکیل رسمی دادگستری و مهاجرت

دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری ایالت  NSW

وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا به شماره ۱۶۸۰۴۴۴

دکتری حقوق (Juris Doctor) از دانشگاه UTS سیدنی

فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا

درباره احسان جهان اندیش

احسان جهان اندیش مدیریت گروه مهاجرت هوشمند Smart Migration را بر عهده دارد و به عنوان وکیل رسمی و ثبت شده مهاجرت به استرالیا فعالیت می کند. او در سال 2008 به استرالیا وارد شده و در مدت زمان کوتاهی توانسته است به عنوان یک آژانس مهاجرتی موفقیت های شایان توجهی را کسب نماید؛ در سال 2010 مدارک مترجمی رسمی را اخذ نموده و همکاری های خود با اداره مهاجرت استرالیا و دیوان تجدید نظر اداری را آغاز کرده است.

در رزومه کاری احسان به عنوان مترجم رسمی، فعالیت در زمینه هایی چون انجام مصاحبه های اداره مهاجرت استرالیا و کار در کمپ های مهاجران این کشور دیده می شود. تمام این تجربیات در کنار تخصص آکادمیک او باعث شده اند بینشی ارزشمند نسبت به چالش های پیش روی مهاجران و پناهجویان به استرالیا داشته باشد.

احسان جهان اندیش فعالیت خود به عنوان وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا را از سال 2016 و پس از طی دوره های مربوطه که در قوانین مهاجرت این کشور آورده شده اند، آغاز کرد. او به عنوان یک وکیل متعهد علاوه بر داشتن تخصص و تجربه تمامی پرونده های زیر دست خود را به دقت و با سنجش تمام جوانب کار مورد بررسی قرار می دهد.

احسان جهان اندیش: با زندگی افراد بیزینس نمی کنم!

احسان جهان اندیش معتقد است که بیزینس دارد اما با زندگی افراد بیزینس نمی کند! او قبل از هر اقدام نسبت به واجد شرایط بودن متقاضی مهاجرت اطمینان حاصل کرده و سعی می کند کاملترین پرونده را برای او آماده نماید. عملکرد حرفه ای، تسلط به چندین زبان زنده دنیا و همچنین تسلط و دسترسی به جدیدترین قوانین مهاجرت به استرالیا باعث شده اند که احسان در زمینه فعالیت خود به وکیل مهاجرتی بی نظیر تبدیل شود.

تخصص کاری احسان در بررسی پرونده های ویزاهای بیزینس و کارآفرینی، ویزاهای مهارت و تخصص، برنامه ی مهاجرتی Global Talent و ویزای والدین است. این وکیل مهاجرت خبره دارای تجارب گسترده ای و فوق العاده ای در زمینه درخواست تجدیدنظر،  لغو ویزا و همچنین موارد شهروندی پیچیده است.

حقوق و راهنمای متقاضیان استفاده از خدمات

تمامی وکلای مهاجرتی فعال در گروه مهاجرت هوشمند Smart Migration، به مدیریت احسان جهان اندیش، افرادی متخصص و خبره در زمینه قوانین مهاجرت به استرالیا هستند و در عین حال تجربه بالایی نیز در زمینه فعالیت خود دارند. آنها تابع تمامی ضوابط و استانداردهای حرفه ای بوده و موظف هستند سطح دانش و اطلاعات خود در زمینه قوانین مهاجرت به استرالیا را به صورت آپدیت شده و به روز نگه دارند.

دقت داشته باشید که وکیل انتخابی شما بایستی در اداره ثبت و نظارت بر وکلای مهاجرت، OMARA، به ثبت برسد. این دفتر وظیفه دارد وکلای مناسبی را به عنوان وکیل مهاجرت به ثبت برساند و بر عملکرد آنها نظارت نماید. برای اطمینان از اینکه وکیل منتخب شما در این اداره به ثبت رسیده است یا خیر می توانید نام او را در وب سایت www.mara.gov.au جستجو نمایید.