چگونگی شکل گیری گروه مهاجرت هوشمند Smart Migration

گروه مهاجرت هوشمند Smart Migration به مدیریت احسان جهان اندیش، وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا، شکل گرفته است. احسان جهان اندیش در سال 2008 به استرالیا وارد شده و در مدت زمان بسیار کوتاهی به عنوان یک عامل مهاجرتی، بسیار خوش درخشید؛ در سال 2010 مدارک لازم مترجمی رسمی را اخذ نموده و همکاری خود را با اداره مهاجرت استرالیا و دیوان تجدید نظر اداری آغاز گرد.

اگر قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارید وکیل مهاجرت به این کشور بهترین و نزدیکترین کسی است که می تواند به شما در تسهیل پروسه مهاجرت کمک کند. استرالیا، به سبب دارا بودن مزایا و موقعیتی فوق العاده، یک مقصد رویایی برای افرادی که قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند محسوب می شود. اگر شما هم رویای مهاجرت به استرالیا را در سر می پروانید به کمک وکیل مهاجرت به استرالیا می توانید رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید!

نقش وکیل مهاجرت به استرالیا در طی پروسه مهاجرت

وکیل مهاجرت با توجه به تخصص و اطلاعات جامعی که در مورد قوانین مهاجرت به استرالیا دارد در صورت عقد قرارداد به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به کشور استرالیا مهاجرت کنید. در حقیقت او روند کار را به صورت کاملا تخصصی پیش می برد و با توجه به دسترسی که به آخرین اخبار و قوانین آپدیت شده مهاجرت دارد می تواند راهنمایی های لازم را در زمینه مهاجرت به شما ارائه دهد.

وکیل مهاجرت به استرالیا و بررسی شرایط عمومی متقاضی مهاجرت

همانطور که می دانید انواع ویزای استرالیا بر اساس امتیاز بندی به افراد داده می شوند. روش ها و ملاک های امتیاز بندی همه روزه تغییر کرده و با توجه به تصمیمات اداره مهاجرت استرالیا آپدیت می شوند. وکیل مهاجرت به استرالیا با اطلاع کامل از این قواعد و قوانین به شما کمک می کند تا امتیازات بالایی کسب کرده و شانس بیشتری برای دریافت ویزای مورد تقاضای خود داشته باشید.

چه کسانی می توانند به عنوان یک وکیل مهاجرت به استرالیا فعالیت نمایند؟

افرادی می توانند به عنوان وکیل مهاجرت به استرالیا فعالیت نمایند که دانش آموخته رشته حقوق بین الملل با گرایش مهاجرت باشند. این افراد برای فعالیت در این زمینه بایستی تاییدیه دولت استرالیا را نیز اخذ کنند. وکیل مهاجرت به استرالیا در زمینه اخذ انواع ویزای استرالیا از جمله ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و … اظهارنظر می کند و می تواند به روز ترین اطلاعات را در مورد قوانین مهاجرت در اختیار متقاضیان قرار دهد.

ارتباطات بین المللی وکیل مهاجرت به استرالیا

یکی از نکات قابل توجه در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا ارتباطات بین المللی او با سایر وکلا است. در حقیقت هر وکیل مهاجرتی که در این زمینه فعالیت می کند بایستی (چه به صورت فیزیکی و چه به صورت آنلاین) با افراد متبحر و متخصص در این زمینه تبادل نظر نماید. این تبادل نظر روند پرونده مهاجرت را تسریع نموده و به نفع متقاضی مهاجرت می باشد. سبک وکلای مختلف بین المللی در زمینه مهاجرت متفاوت است و یک وکیل مهاجرت خوب بایستی از این سبک ها اطلاع داشته و بهترین راه را برای مهاجرت موکل خود برگزیند.