استفاده از تخصص و تجربه وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند از پیچیدگی و استرس پروسه مهاجرت کاسته و راه حلی برای برطرف کردن مشکلات موجود در این مسیر باشد. هر وکیل دارای مدرک وکالت نمی تواند به عنوان یک وکیل مهاجرت متخصص و حرفه ای عمل کند. وکالت در این زمینه مستلزم داشتن تحصیلات آکادمیک در رشته حقوق بین الملل با گرایش مهاجرت است.

ضرورت داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا

در مورد پروسه مهاجرت، شاید برای برخی افراد این سوال مطرح شود که آیا داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا الزامی است یا خیر؟ مسلما پاسخ این سوال منفی است و شما مجبور به استفاده از خدمات و راهنمایی های وکیل مهاجرت نیستید و حتی خود می توانید تمام امور مربوط به مهاجرت تان را به تنهایی انجام دهید؛ اما در صورتی که در این مورد سردرگم بوده و یا به مشکلاتی برخورد نمودید وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند کمک شایانی به هموار ساختن مسیر مهاجرت شما نماید.

ویژگی های وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا بایستی دارای ویژگی هایی به شرح زیر باشد:

  • تاییدیه اداره مهاجرت استرالیا را داشته باشد.
  • تحصیلات آکادمیک در زمینه حقوق بین الملل گرایش مهاجرت داشته باشد.
  • دارای اقامت استرالیا باشد (رجیستر بودن وکیل مهاجرت).

وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند پرونده مهاجرت را از نگاه افسر مورد بررسی قرار دهد

از آنجایی که وکیل مهاجرت به استرالیا به تمامی قوانین مهاجرت به این کشور مسلط بوده و دسترسی دارد می تواند پرونده مهاجرت موکل خود را از دیدگاه افسری که این کار را انجام خواهد داد مورد بررسی قرار دهد. در این مورد تفسیر قوانین و انطباق آنها با پرونده توسط وکیل مهاجرت مجرب حتی می تواند به پیش بینی تصمیم افسر پرونده نیز منجر شود.

وکیل مهاجرت استرالیا و دسترسی به MIA

وکیل مهاجرت به استرالیا به MIA (کانون وکلای مهاجرت استرالیا) دسترسی دارد. این وکیل با عضویت در انجمن مهاجرت استرالیا می تواند از تمام پیچیدگی ها و زیر و بم های مهاجرت به این کشور آگاه شود. از طرفی در مورد مشکلات پیچیده تر، وکیل مهاجرت شما می تواند موضوع را در کرسی های مختلف انجمن مطرح و از مشورت با افراد خبره برای برطرف کردن مشکل مهاجرت استفاده نماید. افراد خبره عضو MIA در زمینه امر مهاجرت به استرالیا بیش از 29 سال سابقه دارند و می توانند به پیشروی هر چه بهتر پرونده مهاجرت شما کمک نمایند.

علاوه بر اینها انجمن وکلای مهاجرت استرالیا اقدام به برگزاری دوره هایی نیز می کند که در این دوره ها آخرین قوانین مهاجرت به طور کامل به اطلاع وکلای مهاجرت می رسند.

وکیل مهاجرت به استرالیا ریسک پرونده مهاجرت شما را کاهش می دهد

وکیل مهاجرت در پروسه مهاجرت شما به استرالیا به سبب داشتن اطلاعات جامع و کامل در زمینه قوانین مهاجرت به این کشور می تواند ریسک پرونده را کاهش دهد. شما می توانید به جای اتلاف وقت بر روی مطالعه و بررسی وضعیت مهاجرت خود، مسئولیت این کار را به وکیل مجرب مهاجرتی بسپارید که در این زمینه تخصص داشته و دارای تحصیلات آکادمیک است.